.

.

Адвокатско Кожна Торба Секојдневен Гласник Кеси за Мажи Патување Голем Капацитет Чанта Crossbody Satchel Гроздобер Briefcase

Адвокатско Кожна Торба Секојдневен Гласник Кеси за Мажи Патување Голем Капацитет Чанта Crossbody Satchel Гроздобер Briefcase

DEN 1960.80

Количина на стоки
Това е достапна

Вистинска Кожа.5" * Рамо, рака : 27.Ве молам, разберете дека дури и така,бојата разликата може да се уште постојат во различни компјутер или телефон екран.Функција Материјал : Cowhide кожа Боја : Кафе / Црна/Жолтеникаво-кафен Структура на Детали * Надворешниот : - 1 пред размавта џеб - 1 назад патент џеб *Внатрешни : - 1 патент џеб - 2 мали нормално џеб Димензија * Гласник торба : 11. 【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】► големината на овој satchel е 11.Избегнувајте производи за чистење со алкохол, терпентин или други минерални духови, како тие ќе бојата и се исуши кожа.Што го прави ретро стил.Традиционалните занаетчиски, трајни најлон конец за шиење, висок квалитет, од нерѓосувачки челик хардвер тока и одлична изработка.И можете да имате 3 сметководствена options (Еден рамо,крстот тело и рака носат).Прилагодливи рака : 27.Торба карактеристики едноставна затворање дека е безбеден, но не е премногу тешко да се отвори.

Основните својства

Додатоци на производот