.

.

WSSBK Мажите Briefcase Бизнис Торба за Лаптоп 17 Голем Капацитет Патување Гласник Торба Мажите Торба за Документи (Боја : Кафена, Големина : 32x45cm)

WSSBK Мажите Briefcase Бизнис Торба за Лаптоп 17 Голем Капацитет Патување Гласник Торба Мажите Торба за Документи (Боја : Кафена,

DEN 316.32

Количина на стоки
Това е достапна

Носат-отпорни на рамо, рака тока, не е лесно да ' рѓа。. 3 патент џебови со патент е мазна и не се заглавени。.Рамо, рака тока, носат-отпорни, и не е лесно да ' рѓа。.Удобно и мека рамо, рака。.Мулти-zip со голем капацитет briefcase бизнис торба.Носат-отпорни на рамо, рака тока, не е лесно да ' рѓа。3 патент џебови со патент е мазна и не се заглавени。Рамо, рака тока, носат-отпорни, и не е лесно да ' рѓа。Удобно и мека рамо, рака。Мулти-zip со голем капацитет briefcase бизнис bag Multifunctional бизнис briefcase。Поради прирачник за мерење, или 2-3 CM грешка е нормално, ве молиме обратете се на вистинскиот производ。Ве молиме погледнете го вистински производ поради мала разлика во различни бои на мониторот.

Основните својства

Додатоци на производот