.

.

3dRose Pentacle Еднорог Пагански Фантазија Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

3dRose Pentacle Еднорог Пагански Фантазија Патување Кригла, 14 оз, Multicolor

DEN 852.96

Количина на стоки
Това е достапна

Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.Боја вредност : Multicolor.Од бренд : 3d Rose.Кригла е одличен начин да се земе вашите омилени топли или ладни пијалаци заедно.Со заострените дното на оваа стилски 14oz кригла се вклопува во стандардна чаша носителот и се одликува со лесна контрола се справи со палецот одмор.Ова патување кригла е изработен од нерѓосувачки челик.

Основните својства

Додатоци на производот