.

.

Дрво-Слободен Честитки 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла, Aunty Киселина Мотивациони Говорејќи

Дрво-Слободен Честитки 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла, Aunty Киселина Мотивациони Говорејќи

DEN 267.36

Количина на стоки
Това е достапна

Премиум квалитет на 16-унца патување гимнастик за топли и ладни пијалоци.Нерѓосувачки челик внатрешниот слој, удобно криви акрилик надворешниот слој.BPA free и Предлог 65 согласност.Рака мие само, а не машина за миење садови безбедно.Мотивационата Зборува тематските Aunty Киселина уметност.Живеат одржливо значи е свесен дека мал избори може да има големо влијание врз животната средина.Печатени и собрани во САД, Дрвото-Слободен Честитки 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла е vibrantly печатени со тешко да се најде Мотивациони Зборува тематските уметност, и е одлична за секојдневна употреба.Тоа е еднократно, затоа елиминирање на било расположливиот хартија или Styrofoam куп отпад.BPA free и Предлог 65 согласност, оваа прекрасна и издржливи гимнастик е од не ' рѓосувачки челик наредени, отпорен на кондензација и има 16 унци на вашите омилени топли или ладни пијалаци.За да се зачува квалитетот на вашиот гимнастик, рака за перење е потребно.На 16-Унца Sip 'N Оди Нерѓосувачки Наредени Патување Кригла го прави совршен подарок или сувенири.Зачувај дрвја и да се шири радост, купи Дрвото-Бесплатен дар денес.

Основните својства

Додатоци на производот