.

.

ПАКЕТ: Сите Околу Градот Налепница Книга + 8.5 оз Деца Првенства во КОРАЛНИ / ЖОЛТА. Го прави Голем Дар во Секое Време од Годината да ги Задржи Хидрирани и Окупирана

ПАКЕТ: Сите Околу Градот Налепница Книга + 8.5 оз Деца Првенства во КОРАЛНИ / ЖОЛТА. Го прави Голем Дар во Секое Време од Годината

DEN 959.04

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет и зачувување на нашата 8.5 оз КОРАЛНИ + ЖОЛТА деца чаши и Сите Околу Градот налепница активност книга.Одличен подарок идеја во секое време од годината со оваа нерѓосувачки челик првенство + налепница книга пакет. 3-ПАРТИСКИ ТЕСТИРАНИ : Нула олово, BPA, phthalates, хемикалии & токсини.Нашите деца чаши се вакуум запечатени со топење стаклени монистра, наместо на користење на олово-базирани решенија.НЕ CHIPPING ИЛИ ПИЛИНГ : Секој нераскинливо деца купот е прав-обложени, па нема да чип, кора или растопат.Ние си помина низ безброј круга на тестирање, инструментално и испитувања за да се подобри квалитетот на нашата нерѓосувачки челик чаши.Налепници и сцените се од СТРАНА на по-СТРАНА.Повеќе време да си играат и да учат, помалку време нервира и назад. 1 налепница книга бренд да се користи спирала обврзувачки да бидат рамни на масата или во вашиот дете круг на каучот или во автомобил. 12 мини активности со 500+ налепници за да се создаде образовни искуства во учењето на сите околу градот.Децата ќе ги добие за да видите еден куп места околу градот и остварувањето на фината моторика вештини за да се изгради свој сцена од нула.

Основните својства

Додатоци на производот