.

.

LEONLITE 8-Пакет 12 Инчен 3W LED Hardscape Paver Светлина, 12V Низок Напон, AC/DC, Задржување на Ѕид Светла Отворено, IP65 Водоотпорен Чекор Осветлување, дневна светлина 5000K, ETL Наведени, 40,

LEONLITE 8-Пакет 12 Инчен 3W LED Hardscape Paver Светлина, 12V Низок Напон, AC/DC, Задржување на Ѕид Светла Отворено, IP65 Водоотпорен

DEN 4319.76

Количина на стоки
Това е достапна

✅Направени за Отворено : Со работна температура спектар на -4℉-104℉ и IP65 водоотпорен оценка, ова ДОВЕДЕ hardscape светлина е совршен за влажни локации на отворено.✅Широко се Користи : Напојува со 12 V AC/DC напон, оваа светлина, може да се користи на светлина скара оган јами, пејзаж чекори, потпорни ѕидови, палуби, flowerbeds, и ѕидани ѕидови.LED чипови не може да биде заменет, но можете да ја замените целата светлина бар.

Основните својства

Додатоци на производот