.

.

Папирус Ви Благодариме Картички со Коверти, се Вртат Сјај (14-Count)

Папирус Ви Благодариме Картички со Коверти, се Вртат Сјај (14-Count)

DEN 238.80

Количина на стоки
Това е достапна

14 картички, 1 дизајн.картички мерка во 3.5.x 5 во.картички се празни внатре.картички функција сјај.спакуван во кутија со заштитна пластична капак.папирус нуди премиум канцелариски материјал, честитки карти, подарок заврши, подарок кеси и забавни производи за секојдневни прилики и сите летни сезони-сите со уникатен дизајн и квалитет embellishments.Жив сјај-акцентирани swirls и модерна "благодарам" букви додадете финес на овие стилски забелешка картички од Папирус.Картички се оставени празни внатре за вашата порака.Сет на 14 картички доаѓа со координирање наредени коверти, злато Папирус hummingbird фоки и една кутија со ацетат капак.

Основните својства

Додатоци на производот