.

.

Четка за заби Одлична за Кампување Патување Четка за заби Длабоко Чистење Заби-Бела

Четка за заби Одлична за Кампување Патување Четка за заби Длабоко Чистење Заби-Бела

DEN 485.52

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : 21*2.1 cm/8.26*0.83 инчи.Изработен од ABS пластика.Овој производ е лесно да се носат, е добар придружник за патување, патување, и прима гости.Продира длабоко помеѓу забите, извишува далеку храна и плакот од површината на забот.Совршен за користење во хотели, туристички, авиокомпанија, дома, санитарен и така натаму.Бродови од Хонг Конг.Четката е дизајниран со нежно чистење на влакната и полирање чаши кои помагаат да се отстрани повеќе плакета и дамки од обичен издишан-трим движења на четката.Овој прирачник четка за заби има ергономски се справи со дизајн и единствен образ & јазик почиста дека помага во намалување на лошиот здив наспроти.Овој производ е лесно да се носат, е добар придружник за патување, патување, и прима гости.

Основните својства

Додатоци на производот