.

.

ORIGINEER Тоалет Четка и Носителот Сет, Тоалет Сад Четка, Тоалет Почиста Издавање Четка, Бања Беспомошна Влакната Тоалет Чистење со Четка Компактен Тоалет Четка & Канис?

ORIGINEER Тоалет Четка и Носителот Сет, Тоалет Сад Четка, Тоалет Почиста Издавање Четка, Бања Беспомошна Влакната Тоалет Чистење

DEN 192.00

Количина на стоки
Това е достапна

Производителот своите иновативни течни складирање во функција на дизајнирање, само притиснете лесно да се притисне на чистење течност, удобен и практичен.Тоа со големина на четката главата, внатрешниот раб на тоалет, пукнатини, исто така може да се чистат.Густи влакна, не е лесно да се изгуби коса, силна деконтаминација моќ.Долго се справи со дизајн за да се спречи дамките од јавните раце.PP материјал, заоблени рабови, густа и мазна.Тоалет Четка и Носителот Сет, Тоалет Сад Четка, Тоалет почиста Издавање Четка, Бања Беспомошна Влакната Тоалет Чистење со Четка Компактен Тоалет Четка & Канистер.

Основните својства

Додатоци на производот