.

.

Коле Увозот HP016 Сапун Издавање Четка

Коле Увозот HP016 Сапун Издавање Четка

DEN 192.00

Количина на стоки
Това е достапна

Идеален за кујни, бањи, автомобил гуми, отворено работни места и повеќе, овој пригоден сапун издавање четка карактеристики на само-издавање сапун резервоарот со Поврзани најлон четка.Едноставно отворете врвот и додадете сапун.Може да зачувате до 75 Percent на течен сапун употреба.Земја на Потекло : Кина.Идеален за кујни, бањи, автомобил гуми, отворено работни места и повеќе, овој пригоден сапун издавање четка карактеристики на само-издавање сапун резервоарот со поврзани најлон четка.Едноставно отворете врвот и додадете сапун.Може да зачувате до 75 Percent на течен сапун употреба.Доаѓа во избрани бои.Мерки околу 3 1/4" високи, со четка областа на 3".доаѓа спакувана во врска картичка.

Основните својства

Додатоци на производот