.

.

Vikan 42874 Парична Казна Издржам Јадење Четка, Полипропилен, Полиестер Наежвам, 11, Црвениот

Vikan 42874 Парична Казна Издржам Јадење Четка, Полипропилен, Полиестер Наежвам, 11, Црвениот

DEN 76.56

Количина на стоки
Това е достапна

Шефот на оваа четка е тесен и мал.Поставените агол на контрола промовира брзо и ефикасно чистење бидејќи операторот рака и рака се во ергономски правилна позиција.Тоа е одлична за чистење кујна и мали области на опрема.Мал, тесен четка главата.Ергономски, покрена зафат за оптимално чистење агол.Направени од ФДУ во согласност материјали.Одлична за чистење кујна и мали области на опрема.Шефот на оваа четка е тесен и мал.Поставените агол на контрола промовира брзо и ефикасно чистење бидејќи операторот рака и рака се во ергономски правилна позиција.Тоа е одлична за чистење кујна и мали области на опрема.

Основните својства

Додатоци на производот