.

.

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Мини Телефон да Ѕвони Носителот на Пропустливи Клип Планината Цинк Легура Автомобил Прст Ѕвони Телефонот Носителот Дома Висин

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Мини Телефон да Ѕвони Носителот на Пропустливи Клип Планината Цинк Легура Автомобил Прст Ѕвони

DEN 67.68

Количина на стоки
Това е достапна

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Производот е деликатни и компактен, кој е лесно да се носат.Производот е дизајниран со прст прстен и пропустливи клип, кој може да се користи како нормален телефон носителот и автомобил планината телефон држачот.Со користење на премиум цинк легура и силиконски материјал, производот е издржлив, лесен и пренослив.Тоа важи и за повеќето мобилни телефони и таблети.Опис : производот е деликатни и компактен, кој е лесно да се носат.Производот е дизајниран со прст прстен и пропустливи клип, кој може да се користи како нормален телефон носителот и автомобил планината телефон држачот.Со користење на премиум цинк легура и силиконски материјал, производот е издржлив, лесен и пренослив.Должината на производот е 4,5 cm, ширина е 3cm, а висината е 1cm.Тоа важи и за повеќето мобилни телефони и таблети.Точка Име : Телефон Holder Material : Силикони,Цинк Alloy Size : 4.5cmx3cmx1cm/1.77inx1.18inx0.39in Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлики поради различни рачни мерења.Пакетот Вклучува : 1 X Phone Држач.

Основните својства

Додатоци на производот