.

.

Bling Автомобил Phone Држач со Bling Автомобил Coasters(2 Пакет), Универзален Мобилен Телефон Држачот за Воздух Пропустливи,Табла и Шофершајбната

Bling Автомобил Phone Држач со Bling Автомобил Coasters(2 Пакет), Универзален Мобилен Телефон Држачот за Воздух Пропустливи,Табла

DEN 681.60

Количина на стоки
Това е достапна

Прилагодливи за различни телефонски големини, универзална вклопат за повеќето паметни телефони и GPS уреди.Одговара за телефонот големина : Прилагодлив Универзална 4.Ве молиме да се измери вашата големина пред да го купат!.【Пакет се Вклучени】1 buc bling автомобил phone држач со воздух излезот клип додатоци,2 пакет bling автомобил coasters.4 инчен Пакетот вклучува 1 × Bling автомобил вшмукување чаша телефон носителот 1 × Воздух излезот клип Додатоци 2 × Бинг автомобил увеселителен парк Совети : ①When користење на вшмукување чаша да го инсталирате, прво изберете го рамна положба, а потоа чистење на површината на возилото контролна табла/пред шофершајбната, и конечно да се откине површината филм и да го испуштите.

Основните својства

Додатоци на производот