.

.

Bling Автомобил Phone Држач со Bling Автомобил Coasters(2 Пакет), Универзален Мобилен Телефон Држачот за Воздух Пропустливи,Табла и Шофершајбната

Bling Автомобил Phone Држач со Bling Автомобил Coasters(2 Пакет), Универзален Мобилен Телефон Држачот за Воздух Пропустливи,Табла

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Повеќе Инсталација Методи】Компатибилен со повеќе големини на мобилни телефони од 4. 【Безбедно И Универзална】Мал и компактен, не грижете се за попречување на твоите очи за време на возењето.9 инчен (Висина*Широк).

Основните својства

Додатоци на производот