.

.

Brodit 711116 Пасивни Носителот со Завртување База за Samsung Галакси S10+

Brodit 711116 Пасивни Носителот со Завртување База за Samsung Галакси S10+

DEN 829.68

Количина на стоки
Това е достапна

Производителот гаранција може да не се применува.Пасивни носители се специфични месеци за одреден уред (телефон, мобилен телефон, итн.).Можно е да се поврзете моќ кабел (не се вклучени) како и сите пристаништа на уредот се лесно достапни.Внимание : Да се постигне целосна поддршка, носителот мора да биде инсталиран (преку само-прислушување завртки вклучени) на Pro Clip Brodit, да бидат избрани според возило модел на Brodit Shop.На Brodit Носител е нарачана планината за вашиот паметен телефон кој совршено се вклопува во вашата рака.И Пасивна верзија ви овозможува да го поврзете power кабел (не се вклучени) како што остава уред порта бесплатен и достапен.Треба да се инсталира на Pro Clip (специфична стапка за одредена автомобил) за да добиете целосна Brodit планината.Тоа мора да бидат избрани според точниот модел на паметен телефон во своја сопственост, или во прилагодливи верзија е прилагодлив преку завртка механизам во определен опсег на мерење.

Основните својства

Додатоци на производот