.

.

Peyan Автомобил Телефон Носителот, 360° Паркирање на Автомобил Телефон Планината, Универзална Магнетни Мобилен Телефон за во Автомобил Носителот, Погоден за Сите Моби

Peyan Автомобил Телефон Носителот, 360° Паркирање на Автомобил Телефон Планината, Универзална Магнетни Мобилен Телефон за во Автомобил

DEN 478.80

Количина на стоки
Това е достапна

Мулти-цел магнетни планината : Удобен и цврсто поправки вашиот паметен телефон на било каква рамна површина!Без разлика дали сте во автомобил, кујна, канцеларија или соба, можете да уживате во hands-free искуство преку вашиот паметен телефон.Супер лесен за употреба, спаси многу време.Опис На Производот : Карактеристики : 1. Моќни магнети-4 моќни магнети : Изграден во база за да се осигурате дека вашиот smartphone е цврсто фиксирани на инсталирани површината. (Забелешка : со цел да се постигнат најдобри употреба на сила, ве молиме да ја исчистите површината на инсталација локација. 【360° на Ротација Магнетни Телефон Автомобил Планината】 : Обезбедување на 360° факултативна агли. Повеќе агли на гледање : Високо флексибилни ротација овозможува неограничен број на агли на гледање.Ви благодариме!. (Погусто телефон случај може да се меша со магнетни прилог). 【Универзална Компатибилност Автомобил Телефон Носителот】 : Оваа магнетен автомобил носител е компатибилен со сите паметни телефони, GPS, со дебели случаи.Кога се користи во автомобил, вентилацијата дупки не ќе биде блокиран. Елегантен дизајн-ултра-тенок дизајн : може да се дополнуваат било која површина.

Основните својства

Додатоци на производот