.

.

DUzhen Cupula Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Phone Држач за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC и Другите паметни телефони(Црна) Додатоци (Боја : Црвена)

DUzhen Cupula Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Планината Phone Држач за iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC и Другите

DEN 650.40

Количина на стоки
Това е достапна

1. Безжична брзо полнење, инстант полнење, интелигентни идентификација. 2. Удобен операција, лесно да ги собереш и место, компактен дизајн, нема да го оштети вашиот автомобил. 3. Фиксни и стабилна основа, генијален и исклучителен дизајн нема да го попречи на возачот поглед, да возите безбедно. 4. Без оштетување на воздух излезот, правење на вашиот автомобил повеќе убави. 5. Бренд нови, високо квалитетни, стилски и убави може да се користи во сите мобилни телефони.Едноставни и стилски, го направи животот поубав, може да се однесува на следниве за да се купи.1. Сосема нов и висок квалитет. 2. Направени од увезени висок квалитет на метални материјали. 3. Ви донесе многу погодности и забава. 4. Лесна инсталација, нема потреба од додатни алатки, само клип на планината на вашиот управувачот во секунда. 5. Флексибилни.Тоа е лесен и удобен за да се приспособат на 6. Работа со сите паметни телефони и GPS уреди, може да се одржи уреди спакувани во опфаќа и случаи.Удобен и практичен, со што различно животно искуство.

Основните својства

Додатоци на производот