.

.

CHOOLD 2 парчиња Мини Класичен Чиста Бела Керамички Creamer со Рачка,Мала Кафе Млеко Creamer Стомна(2oz/3.4 мл) (S (2 мл))

CHOOLD 2 парчиња Мини Класичен Чиста Бела Керамички Creamer со Рачка,Мала Кафе Млеко Creamer Стомна(2oz/3.4 мл) (S (2 мл))

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

Големина : 1.8*1.8 во/2*2.2 во/2.4*2.4 во((S/L/XL), Капацитет : 2oz/3.4/4.5 оз(S/L/XL).Материјал : Висок отпуштен керамички.(Храна безбедно).Дизајн : карактеристики капе-слободен spout и удобност-зафат се справи со ,повеќе лесен за употреба,да ги задржи на табелата чисти.Совршен за : доделување млеко/крем/салата чинијата/топла јавор сируп/извлечат путер.Известување на големината и капацитетот.Мини creamer,одговараат за доделување млеко, павлака за кафе.Лесен за складирање.CHOOLD 2 парчиња Мини Класичен Чиста Бела Керамички Creamer со Рачка,Мала Кафе Млеко Creamer Стомна(2oz/3.4 мл).

Основните својства

Додатоци на производот