.

.

Barielle Интензивна Помине Обновување На Нафта, 0.5-Унци

Barielle Интензивна Помине Обновување На Нафта, 0.5-Унци

DEN 271.68

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа е неверојатно штетата вода, сапун и детергент може да предизвика вашиот ноктите, па тие треба малку помош и обнова во текот на ноќта.Се даде себе си среќни, здрави нокти со примена на Barielle Интензивна Помине Обновување cuticle масло да се задржи вашата кутикулите мека и да се намали во иднина кршење на ноктите.Се применуваат Barielle Интензивна Помине Обновување на нафта во текот на ноќта пред спиење на полиран или голи ноктите да се видат придобивките утро по утро како ноктите растат здрави и силни.Лечи сува кутикулите Спречува кршење на ноктите.Гради силни, здрави нокти Работи на лак; Направени во САД.Нокти-Поправка-Производи.

Основните својства

Додатоци на производот