.

.

1Pack(300pcs) за Еднократна употреба Пластични Овошје Предници, Предници Бистри Коктел Предници Дегустација Мезе Предници Наместете ја Мини Торта Предниците (Овошје-Ви?

1Pack(300pcs) за Еднократна употреба Пластични Овошје Предници, Предници Бистри Коктел Предници Дегустација Мезе Предници Наместете

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет : 1pack(300pcs) за еднократна употреба пластични предници.Материјал : безбедност пластика.Должина : околу 10.5 см/ 4".Совршен за додавање на завршувањето на допир коктели (овошје зема),десерт, мезе.Убава и практичен, лесен за употреба, исто така, голема маса украс и за домаќинство секојдневно користење.Пакет се вклучени : 300pcs пластични предници Координирање на Божиќ и сезонски дизајниран вечера и десерт плочи; салфетки; пијат чаши; прибор за јадење; tablecloths; centerpieces и други оркестарот Коктел Зема Коктел Стапчиња.

Основните својства

Додатоци на производот