.

.

Сува & Сува 100 Грам [10 Пакети] Храна Одделение Портокал Укажува(Портокалова до Темно Зелена) Мешани Силика Гел Пакет, Dehumidifiers, Силика Гел, Desiccants - Батерија Влага Absorbers, ?

Сува & Сува 100 Грам [10 Пакети] Храна Одделение Портокал Укажува(Портокалова до Темно Зелена) Мешани Силика Гел Пакет, Dehumidifiers,

DEN 527.76

Количина на стоки
Това е достапна

[ГАРАНЦИЈА ИНФОРМАЦИИ] Нашите производи се поддржани со нови замена или целосна наплата без временски ограничувања, доколку тие не работат. [ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ, БАТЕРИЈА, И УКАЖУВА] Мешавина од највисоките вршење бела силика гел, монистра и неколку портокал укажува монистра; Портокал монистра ќе се промени до темно зелена кога заситен со влага; Лесно може да се Прочитаат Портокал средства се подготвени за употреба и Темно Зелена значи се замени или реактивирање; Нашите Пакет Материјал е Тестирано под Строга Регулатива за Храна Спецификации.

Основните својства

Додатоци на производот