.

.

Простор Галакси Животинско Еднорог Ароматерапијата Автомобил Масло Diffuser Темјан Клип Пропустливи Мирис 2PACK

Простор Галакси Животинско Еднорог Ароматерапијата Автомобил Масло Diffuser Темјан Клип Пропустливи Мирис 2PACK

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

★Автомобил Diffuser Воздух Два(Сет од 2 ). ●Етерично Масло Diffuser големина:1.57x0.6x0.8 инчен / 4x1.6x2.1 cm.Автомобил Diffuser е погодна за семејни и компанија.Пет тип на мириси се на располагање е добар подарок избор.Арома ќе ви се задржи во добро расположение додека сте на работа.Олеснување на замор и задржи сигнализација за вашето патување. ⚠ⅰ:Ве Молиме да го користите подолу 150℉ да се избегне пролонгирана изложување на сонце.ⅱ :Се Избегне проголта!ⅲ :Се Избегне контакт очи!. ♥Ако вие не сте задоволни со квалитетот или се занимава,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги реши сите грижи ти се во потрага по некои детали.Карактеристики : Лесно да се инсталира.Совршен за Автомобил Diffuser,Етерично Масло Diffuser итн.Прилагодување : може да се прилагодите на слики на производот.Ако имате слика ви се допаѓа, можете да испратите преку е-пошта, и може да се прилагодите на вашиот сопствен стил.Напомена : бои можеби малку поинаква, бидејќи на различни агли и снимање резолуција на Екранот .Pls дозволете 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ви благодариме.

Основните својства

Додатоци на производот