.

.

Еднорог И Спирала Виножито Ароматерапијата Автомобил Масло Diffuser Темјан Клип Пропустливи Мирис 2PACK

Еднорог И Спирала Виножито Ароматерапијата Автомобил Масло Diffuser Темјан Клип Пропустливи Мирис 2PACK

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

★Автомобил Diffuser Воздух Два(Сет од 2 ). ●Етерично Масло Diffuser големина:1.57x0.6x0.8 инчен / 4x1.6x2.1 cm.Автомобил Diffuser е погодна за семејни и компанија.Пет тип на мириси се на располагање е добар подарок избор.Арома ќе ви се задржи во добро расположение додека сте на работа.Олеснување на замор и задржи сигнализација за вашето патување. ⚠ⅰ:Ве Молиме да го користите подолу 150℉ да се избегне пролонгирана изложување на сонце.ⅱ :Се Избегне проголта!ⅲ :Се Избегне контакт очи!. ♥Ако вие не сте задоволни со квалитетот или се занимава,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги реши сите грижи ти се во потрага по некои детали.Карактеристики : Лесно да се инсталира.Совршен за Автомобил Diffuser,Етерично Масло Diffuser итн.Прилагодување : може да се прилагодите на слики на производот.Ако имате слика ви се допаѓа, можете да испратите преку е-пошта, и може да се прилагодите на вашиот сопствен стил.Напомена : бои можеби малку поинаква, бидејќи на различни агли и снимање резолуција на Екранот .Pls дозволете 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ви благодариме.

Основните својства

Додатоци на производот