.

.

Лава Карпи 7 Чакра Хривнија за Мажи Жени 8мм Природни Вулкански Камен Ароматерапијата Анксиозност Етерично Масло Diffuser Плетенка Јаже Јога Мушка Хривнија

Лава Карпи 7 Чакра Хривнија за Мажи Жени 8мм Природни Вулкански Камен Ароматерапијата Анксиозност Етерично Масло Diffuser Плетенка

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

7 чакра нараквици поседуваат ниска густина и мала тежина.Неговиот Минимум Големина е 6.Етерично Масло Diffuser Бразлетна : Откажат од некои есенцијални масла за вулканска лава камен камен монистра, мириси, би можело да трае долго време. 7 Charka Бразлетна : lave charka енергија нараквици, совршен за мажи и жени секојдневно носат.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Монистра Хривнија Големина : Оваа медитација белегзија има прилагодливи плетенка јаже.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одговараат за мажите и жените.Или како подарок за вашето семејство, пријатели и така натаму.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Исцелување Подарок : Овој кристал исцелување белегзии се одличен подарок избори за парови, љубовници, сопруга, сопруг, или пријатели на Лица, кои Датираат, Божиќ, Роденден, Денот на Таткото, Годишнина, Мајката Ден, Денот на Вљубените или Секојдневниот Живот.5 инчи, Максималната Големина е 9.

Основните својства

Додатоци на производот