.

.

RepairPartsPlus за iPad Воздух Екран Замена Стакло Допир Digitizer Премиум Поправка Kit (9.7, A1474 | A1475 | A1476) со Алатки и Home Копчето - Црна

RepairPartsPlus за iPad Воздух Екран Замена Стакло Допир Digitizer Премиум Поправка Kit (9.7, A1474 | A1475 | A1476) со Алатки и

DEN 1199.76

Количина на стоки
Това е достапна

[КОМПАТИБИЛНОСТ] Компатибилен со i Pad Воздух модели (9,7-инчен) A1474 A1475 A1476 (Внимателно го провери број на модел на задната страна на уредот) е Компатибилен со сите превозници.За прашања со вашиот екран, како што се линиите, мртви пиксели или црн екран, проверете го нашиот други колекции во нашата storefront кои вклучуваат двата LCD и Стакло Допир Digitizer.Ние сме посветени на обезбедување на вашето задоволство.

Основните својства

Додатоци на производот