.

.

RepairPartsPlus за iPad Воздух Екран Замена Стакло Допир Digitizer Премиум Поправка Kit (9.7, A1474 | A1475 | A1476) со Алатки и Home Копчето - Бела

RepairPartsPlus за iPad Воздух Екран Замена Стакло Допир Digitizer Премиум Поправка Kit (9.7, A1474 | A1475 | A1476) со Алатки и

DEN 1199.76

Количина на стоки
Това е достапна

Repair Parts Plus е доверлив U.Зошто нас?Repair Parts Plus е најдобро место да купите сосема нов, фабрика тестирани делови за вашиот телефон и таблет.За прашања со вашиот екран, како што се линиите, мртви пиксели или црн екран, проверете го нашиот други колекции во нашата storefront кои вклучуваат ДВАТА LCD и Стакло Допир Digitizer. [ПОЛЕСНО ДА се НАПРАВИ] Направи поправка полесно со основните алатки потребни.За прашања поврзани со LCD дисплеј, како што се линиите, мртви пиксели или црн екран, проверете го нашиот колекции кои вклучуваат ДВАТА LCD и Стакло Digitizer.Нашите алатки се издржливи и не се скрши за разлика од евтини пластични tools. [УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНЦИЈА] : Ризик бесплатно купување.Ние исто така, обезбеди писмена Quick Start водич и линк до корисно видео инструкции.Нашите комплет вклучува прецизност алатка за полнење, на $20 вредност.Овој комплет НЕ вклучува LCD екран.Нашите производи се поддржани од страна на нашите 100% 30 Ден парите назад гаранција.Овој комплет е совршен за замена на разбиена и/или се одмазди допир на екранот. [ЗАБЕЛЕШКА] Овој комплет е совршен за замена на разбиена и/или се одмазди допир на екранот. [КОМПАТИБИЛНОСТ] Компатибилен со i Pad Воздух модели (9,7-инчен) A1474 A1475 A1476 (Внимателно го провери број на модел на задната страна на уредот) е Компатибилен со сите превозници.Ако имате било какви прашања инсталирање на вашиот нов екран слободно контактирајте со нас, ние сме обучен персонал и водичи за помош!Имаме помисли на сè за да бидете сигурни дека ќе имаат успешен, кавга-бесплатно поправка!Дајте му на вашиот i Pad нов живот!Кршење на вашиот i Pad екран е сигурен да го уништи вашиот ден.

Основните својства

Додатоци на производот