.

.

ZLruyao Меламнин Dinnerware Групи - 12 Компјутери Кампување Јадења Dinnerware Сет за 4, машина за миење Садови безбедно, Трајни, Лесни (сино море)

ZLruyao Меламнин Dinnerware Групи - 12 Компјутери Кампување Јадења Dinnerware Сет за 4, машина за миење Садови безбедно, Трајни,

DEN 935.76

Количина на стоки
Това е достапна

【Високо-Квалитетни】 : Нашата меламнин dinnerware собата е направен од високо-квалитет меламнин, еден вид на тешко пластика, BPA free, цврсти, трајни, еднократно. 【Посебни】 : Нашата чинија поставете е пауза отпорни, чип отпор, лесни, издржлив, лесен за чување & носат.Идеален за во затворен простор & отворено за секојдневна употреба. 【Големина 】 : Нашата чинија dinnerware сет за 4, вклучува 4pcs на секој : 10 1/2" вечера плочи, 8 1/2" салата плочи, 7 1/2" чинии.Вкупно 12pcs. 【Употреба】 : Нашата вечера чинии и чаши се поставува лесно за рака мие, и исто така врвот решетката на машина за миење Садови безбедно, max температура 70°C /158°F, ве молиме имајте на ум НЕ микробранова/печка. 【Другите】 : Модерна ruyao дизајн, убава маса амбиент.Убав избор за семејни оброци, неформални дружења и активности на отворено.Нашите меламнин dinnerware се поставува повисок квалитет од повеќето пластични плочи, и тие се многу убав.Тие се чувствуваат повеќе како керамика, но тие се повеќе полесна, посилна, и имаат помалку кршење и chipping.

Основните својства

Додатоци на производот