.

.

2 Бои Лесно Брада Отстранување Професионални Прирачник Хлапак Директно Работ од не ' Рѓосувачки Челик Остри Берберот Жилет Виткање Бричење Брада Машина со Нож (бел?

2 Бои Лесно Брада Отстранување Професионални Прирачник Хлапак Директно Работ од не ' Рѓосувачки Челик Остри Берберот Жилет Виткање

DEN 310.80

Количина на стоки
Това е достапна

На rotatable дното е погодно да се прилагоди на агол при користење и да работат поефикасно.5× 5 × 1cm / 5.Ви овозможат удобно и мазна традиционалните влажни избричат.Ова е добар прирачник брада решение.Тоа може да се преземат од кога не е во употреба, да го чувајте го сув и стерилни.Ова е добар прирачник брада решение.4 инчи(L x W x H) Пакет Содржина?Лесно Брада Отстранување × 1.Опис : Традиционалните shavers се лесни, компактен и пренослив.Спецификации Материјали?Нерѓосувачки Челик+Пластичен Производ Тежина?47 G Производ Големина? 16.

Основните својства

Додатоци на производот