.

.

Чен G ПРОФЕСИОНАЛНИ Расположливиот ЖИЛЕТИ за Прецизно Обликување на Коса и Брада (Пакет 10) не ' Рѓосувачки челик Директно Еден на работ на ножот (СО БЕЗБЕДНОСТА ЗАКЛ?

Чен G ПРОФЕСИОНАЛНИ Расположливиот ЖИЛЕТИ за Прецизно Обликување на Коса и Брада (Пакет 10) не ' Рѓосувачки челик Директно Еден на

DEN 236.64

Количина на стоки
Това е достапна

со посебни конкавна структура на дршката дизајниран за удобно држење и прецизна работа за време на употреба.10" инчи (15.за мазна и уредни изглед на брада линија, задниот дел на косата, Веѓите и сите делови на телото.10" инчи (15.Лесен за употреба за најдобар бричење резултат на тоа , Многу популарна меѓу barbers и beauticians.Не е неопходно во бричење крем за време на употреба.Секој нож се направени од не ' рѓосувачки челик, Хром позлата со Тефлон.

Основните својства

Додатоци на производот