.

.

Panduit NKF2S 1-Банда 2-Порта Faceplate со Етикетата

Panduit NKF2S 1-Банда 2-Порта Faceplate со Етикетата

DEN 111.60

Количина на стоки
Това е достапна

Прифаќа Нето Копче модули за UTP, оптички влакна и аудио/видео, што се држат во и надвор за лесно се движи, се додава и менува.Вклучува знак/етикета опфаќа за лесно порта идентификација.Отпорност на светлината индустриски средини.Кога монтажа на отворањето треба да биде минимум 2-Инчен широк.Една банда, од нерѓосувачки челик, вертикална faceplate со етикети.Прифаќа Мини-Com или Корекција Модули за STP и UTP, оптички влакна и аудио/видео, што се држат во и надвор за лесно се движи, се додава и менува.Влијание-отпорни на 304 нерѓосувачки челик се погодни за светлината индустриски средини.Panduit е светска класа производител посветена на иновации и квалитет.Денес, Panduit е призната како водечки производител на високо-квалитетни производи за жици и комуникации.Ова дава углед на компанијата моќен предност во денешниот конкурентен светски пазар.

Основните својства

Додатоци на производот