.

.

Fabco-Воздух X-121-X-Е Оригиналниот Палачинка Цилиндар, двонасочни, Максималниот Притисок на 250 PSI, Префрлете се Подготвени со Магнет, 1-1/8 го Понесе Дијаметар x 3/4 Удар

Fabco-Воздух X-121-X-Е Оригиналниот Палачинка Цилиндар, двонасочни, Максималниот Притисок на 250 PSI, Префрлете се Подготвени со

DEN 1399.20

Количина на стоки
Това е достапна

1-1/8" се роди, .5 род дијаметар. 3/4 мозочен Удар, 1/64" Удар толеранција.Префрлете се подготвени со магнет; прекинувачи нареди одделно.Тешко хром позлатен нерѓосувачки челик клипот род.Температурата спектар -25° до + 250°С, prelubed со Magnalube-G Маст.Ова, оригиналниот Палачинка Цилиндар, е дизајниран во 1958 година за да ги задоволи потребата за краток удар цилиндри кои ќе се вклопуваат во многу тесни простори.Денес, со речиси четири децении искуство во илјади цилиндар апликации од целиот свет, Палачинка Линија ви нуди далеку повеќе од било кој од нејзините imitators – повеќе можности и опции – за подобар квалитет, сила и изглед – и многу подолго производ живот.

Основните својства

Додатоци на производот