.

.

Uxcell a14100700ux0522-ДМ Агол Загради, Полица прав Агол, 6 мм Монтирани Дијаметар, Пластика, Црна (Пакување од 10)

Uxcell a14100700ux0522-ДМ Агол Загради, Полица прав Агол, 6 мм Монтирани Дијаметар, Пластика, Црна (Пакување од 10)

DEN 360.24

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : агол заградата; материјал : пластика.Боја : Црна; Дупка Количина : 2 Дупки.Димензии : 50 x 50 x 52mm/ 2" x 2" x 2.1"(L*H*W); Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.23".Земја на потекло : Кина.Изработени од пластичен материјал во црно, широко се користи во дом и фабриката области.Лесна инсталација.Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, е важен fastener да се направи мебел делови остане цврста.

Основните својства

Додатоци на производот