.

.

BINGPET Куче Јака со Ѕвона Вистинска Кожа - Удобно Начичкана Мачка Јака со Занитвам Шила Мека и Силна Вистинска Кожа Направени, Прилагодлив за Мали Кучиња Кутре Сите Ма

BINGPET Куче Јака со Ѕвона Вистинска Кожа - Удобно Начичкана Мачка Јака со Занитвам Шила Мека и Силна Вистинска Кожа Направени, Прилагодлив

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

Прилагодлива Големина : Секоја мачка јака е прилагодлив од 8 "до 10.5".Со 5 прилагодлива должина дупки, нашите јаки се погодни за мали мачки како што се персоналниот данок на доход бикови и Dobermans.Ве молиме мерка вашето домашно милениче вратот пред да го купат.Вистинска Кожа : Направен од високо-одделение кожа, дебела и трајни, не е лесно да се нула, нема да носат или се соберат домашно милениче коса, како што се најлон јака.Убава, удобен и висок квалитет, со овој удобен јака, вашето милениче ќе изгледаат одлично додека пешачите, обука и релаксирачки.Надмоќно и Жестока Стил : Единствени моден дизајн е трендот на нови возраст, по ред на метални навртки украсени тело, направете ја вашата мачка изгледа толку благородна и кул.Овие шила се силни и ќе се заштити вашата мачка од други мачки.Бел и Тока : Квалитет метален хардвер, тешки затворач, трајни D прстен и монтажни бел.Здрав D прстен наменета за поводник, на бел ви овозможува да знаете каде се вашите мачка е кога тоа е игра и, се разбира, можете да го симнат ако сметаат дека е премногу бучен.Лесно Нега : препорачливо е да ја избришат со мека крпа за да се избегне гребење и нечистотија.Сега имаме 4 бои за да изберете од, ако не ви се допаѓа нашата кожа јака, можете да не контактирате во било кое време.

Основните својства

Додатоци на производот