.

.

Amana Алатка - 49150 Појавување Агол Круг/Залив 1/4 Радиус x 1-1/8 Кол x 17/32 x 1/4 Sh

Amana Алатка - 49150 Појавување Агол Круг/Залив 1/4 Радиус x 1-1/8 Кол x 17/32 x 1/4 Sh

DEN 903.60

Количина на стоки
Това е достапна

Радиус (R) 1/4.Од неговиот почеток, Amana Алатка е секогаш да се користи на највисок квалитет на материјали и нејзините алатки се произведени со користење на уникатни технологии, мнозинството од кои се развиени и изградена од страна на компанијата инженери следните децении на тестирање и искуство.Ова ја подобрува структурните интегритетот на челик и го спречува корозија и дефекти во внатрешната структура на материјалот што може да доведе до пукнатини и паузи.На пример, Amana Алатка користи јаглерод легиран челик за својата рутер битови што содржи vanadium честички. Месо Тело (D) 1/4.Префрлите од патот до четврт-круг профил едноставно со промена на проширување на малку.

Основните својства

Додатоци на производот