.

.

Dujiea Drawstring Ранец, Шарени Ананас Салата Торба Sackpack Cinch Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање Патување

Dujiea Drawstring Ранец, Шарени Ананас Салата Торба Sackpack Cinch Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање Патување

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

И прилагодливи drawstrings може да се вклопат и децата и тинејџерите.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Не грижете се за потенцијалните недостатоци или проблеми.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Изберете еден да направи да изгледате карактеристична. ✅ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер, водоотпорен.Warranty Any прашања во врска со вашиот декоративни спортски ранец, само се чувствуваат слободни да контакт. ✅ ПОВЕЌЕ намени : спортски торби се унисекс и одговара за повеќе активности, како што се фитнес, јога, пливање, обука, спорт, плажа, џогирање, пешачење, кампување, пикник, патување, ден патувања, референци, преку ноќ останува, училишни торби sackpacks итн.Specification Material : 100% трајни полиестер Големина : 14*16 инчен Добра Gift Dujiea sackpack е добар изберете за денот на Благодарноста/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Божиќ Ден/Празник присутни.Низа, чантата може да го носи вашата облека, чевли, крпа, i Pad, книги, секојдневните набавки, итн .Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа може да се здипли во себе брзо со компактен брзо.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ✅ КУПИ СО ДОВЕРБА : Dujiea уникатен смешно печати ќе ве направи посебно во теретана или на улица.

Основните својства

Додатоци на производот