.

.

Dujiea Drawstring Ранец, Куче Миленичиња Шепи Љубов Срцето Салата Торба Sackpack Cinch Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога Пливање Патување

Dujiea Drawstring Ранец, Куче Миленичиња Шепи Љубов Срцето Салата Торба Sackpack Cinch Спортски Ранец За Мажи Жени Деца Шопинг Јога

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

✅ ГОЛЕМИНА : 14 x 16 инчи.Тоа може да се здипли во себе брзо со компактен брзо.Изберете еден да направи да изгледате карактеристична. ✅ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер, водоотпорен.На drawstring ранец е издржлив и може да издржи секојдневно носат и солза.Specification Material : 100% трајни полиестер Големина : 14*16 инчен Добра Gift Dujiea sackpack е добар изберете за денот на Благодарноста/Денот на Вљубените/Роденден/Мајка/Ден Божиќ Ден/Празник присутни.Warranty Any прашања во врска со вашиот декоративни спортски ранец, само се чувствуваат слободни да контакт.Ќе бидете сигурни дека сте задоволни со нашата спортска торба sackpack!. ✅ КУПИ СО ДОВЕРБА : Dujiea уникатен смешно печати ќе ве направи посебно во теретана или на улица.Нерешено string затворање те прави продавница и да потрае од работите лесно.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Не грижете се за потенцијалните недостатоци или проблеми. ✅ УДОБНО РАМО РЕМЕНИ : Дебела drawstrings се спречи тоа од копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Ви благодариме за посетата на DUJIEA Продавница!Разни модели на drawstring кеси се оригинално дизајнирани во различни стилови со Dujiea. ✅ ПОВЕЌЕ намени : спортски торби се унисекс и одговара за повеќе активности, како што се фитнес, јога, пливање, обука, спорт, плажа, џогирање, пешачење, кампување, пикник, патување, ден патувања, референци, преку ноќ останува, училишни торби sackpacks итн.И прилагодливи drawstrings може да се вклопат и децата и тинејџерите.

Основните својства

Додатоци на производот