.

.

Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Торба за Салата Патување

Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Торба за Салата Патување

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Овој Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена и бела drawstring торба има доволен капацитет ,нејзината големина е 14x16in, на состанокот на вашиот основните потреби на фитнес, секојдневно користење, и пешачење.Користење на drawstring затворање е поудобно, да се осигура безбедноста на вашите животни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Идеална Совршен Подарок За Роденден, Годишнина, Свадба, Забава И Божиќ За Вашите Пријатели, Семејство И Љубовник, Мажи, Жени И Деца.Овој Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена и бела drawstring торба салата е направен од 100% полиестер со добра отпорност на триење.Тоа е лесен.Двоен - ремени Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена и бела string ранец може да се намали ефикасно рамо притисок и да се подобри удобноста.Овој Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена и бела drawstring кеси е направена со трајни ткаенина со парична казна крои и солза-отпорни обвивка.Овој Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена и бела drawstring ранец за на училиште, исто така, може да се користи за учениците во училишните часови и е идеален за чување на книги, лаптопи, училишни материјали, итн.Должината на ремени може да се прилагоди од страна на knotting, и е погодна за луѓе на различни висини и форми.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.И оваа drawstring ранец е свитлива и преносни, може да се превиткајте го во патување,кога не ви е потребна, тоа нема да заземаат многу простор.Овој Носорог Херкулес Бубачки мудрец зелена и бела Drawstring Рака Пакет Е Доволно Голем, За Вршење На Разни Предмети, Тоа Е Лесен И Свитлива, Прилично Удобно И Удобен За Носење, исто Така Одлична Замена За Пластика И Хартија Торба.

Основните својства

Додатоци на производот