.

.

XFentech 100PCS М1.4 Дрвени Завртки, Филипс Само Прислушување Завртки, М1.4X3/4/5/6/7/8мм, М1.4X7mm

XFentech 100PCS М1.4 Дрвени Завртки, Филипс Само Прислушување Завртки, М1.4X3/4/5/6/7/8мм, М1.4X7mm

DEN 156.00

Количина на стоки
Това е достапна

Овие само прислушување завртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик, цврсти и издржливи, обезбедува долг животен пат.Навој дијаметар : 1.4 mm * Завртка Должина (Вклучувајќи завртки главата) 3мм Пакетот вклучува : 100 PCS : 100 x Дрво завртки Забелешка : 1.

Основните својства

Додатоци на производот