.

.

Јас сум Само Ќе се Пече Маскирани Суичери, Бејкер Облека Дуксери

Јас сум Само Ќе се Пече Маскирани Суичери, Бејкер Облека Дуксери

DEN 1055.76

Количина на стоки
Това е достапна

На прилагодливи drawstring хауба помага да се задржи што се опфатени и комплет до како температура cools off.На совршен, убава, кул подарок за вашиот Дедо, Баба, Сопруг, Сопруга, Татко, Мајка, Stepdad, Stepmom, Брат, Сестра, Пријатели, Соработници, Шеф, Наставник, Soulmate или некој специјален во вашиот живот.Усвојување на професионални печатење, кои ќе обезбедат јасен графички и трајност на трајни.Јас сум Само Ќе се Пече Маскирани Суичери, Бејкер Облека Дуксери ✔ Најдобри Качулка за Вашата Гардероба : Оваа прекрасна Бејкер унисекс возрасни pullover качулка изградени со 50% памук и 50% полиестер.Оваа маскирани sweatshirt е најдобар избор за промена на годишните времиња и лесно да се совпаѓаат со било облека.Класичен и новина долг ракав качулка outerwear ќе се задржи топло, но луксузен престој во зима.памук/поли.Спарување графички маскирани sweatshirt за мажи / жени со вашите омилени фармерки, панталони или панталони и вие ќе бидете подготвени за секаде каде што денот те носи.Голема Големина : Достапен во големини S-3 XL, унисекс долг ракав pullover качулка sweatshirt обезбедува одговара и удобност што очекувате.И кенгур џеб има мали предмети и помогнат раце топли.Совршен Подарок Идеи : Оваа убава и прекрасна Бејкер долг ракав маскирани sweatshirt outerwear може да биде голема Роденденска подароци, Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста Одмор или за подарок идеја за себе, семејството, пријатели, соработници, soulmate или за вашите најблиски, за секоја прилика.Карактеристики : Оваа смешна Бејкер унисекс графички маскирани sweatshirt доаѓа во класичен се вклопуваат со околу врат, долги ракави, прилагодлив худ и пред кенгур џеб.

Основните својства

Додатоци на производот