.

.

Rubie е Костим Компанија Син Дино Качулка за Миленичиња

Rubie е Костим Компанија Син Дино Качулка за Миленичиња

DEN 399.12

Количина на стоки
Това е достапна

Домашно милениче костим карактеристики сина диносаурус качулка со мека шила надолу грб и опашка; прилог качулка е дино главата.Барање за Rubie е координирање на луѓето носии, во жени, мажи, деца и млади големини за сите вашата група костим потреби.КОНСУЛТИРАЈТЕ се СО RUBIE Е домашно МИЛЕНИЧЕ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА и да се види на мерење инструкции видео пред избирање на големина.Одлична за забава, парада, слика пукаат или се игра на денот.Rubie е Костим Компанија има облекуваат опфатени за секој член на семејството, вклучувајќи го и вашиот најдобар пријател.Со Rubie е Костим Компанија, секој член од семејството може да се облекуваат сите во текот на годината!Домашно милениче костим карактеристики сина диносаурус качулка со мека шила надолу грб и опашка.Во прилог качулка е дино главата.Облека е 100% полиестер, кутии е 100% полиестер, и пена е 100% полиуретан.Рака мие костим.Rubie е Костим Компанија е создавање на носии од 1950 година, се разбира, тие ќе се сеќавам на вашето домашно милениче.Ве молиме имајте во предвид : различни раси имаат различни пропорции.Rubie е домашно Милениче Продавница, Бутик сугерира случува со големина до доколку не сте сигурни за што големината за да се добие.

Основните својства

Додатоци на производот