.

.

KOHLER 3814-0 Две (TM) Corbelle Удобност Висина(R) Издолжена 1.28 gpf Тоалет со Skirted trapway и Револуција 360 Вртат Испирање Технологија и Лево-Страна Патување Psa (2 Дел), Бела

KOHLER 3814-0 Две (TM) Corbelle Удобност Висина(R) Издолжена 1.28 gpf Тоалет со Skirted trapway и Револуција 360 Вртат Испирање Технологија

DEN 9899.04

Количина на стоки
Това е достапна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Издолжена сад нуди додаде простор и удобност.Skirted Trapway поедноставува чистење.Револуција 360 вртат испирање технологија генерира поттикнувани вителот движење за да се задржи сад почиста, подолго.Удобноста Висина функција нуди стол-висина на седишта што го прави да седнат и стои до полесно за повеќето возрасни лица.Тоалет седиште не се вклучени.На Corbelle две-парче тоалет испорачува моќни, чисто се вртат во стилот на испирање во елегантни skirted дизајн.Kohler е најкомплетниот флеш некогаш, Револуција 360 вртат испирање технологија држи вашиот сад почиста подолго отколку конвенционалните рамна.Инсталацијата не е лесно со Ready Lock(TM) системот : skirted trapway инсталира на подот прирабница и придава на тоалет, елиминирање на потребата да се вежба дупки додека ги нуди истите сигурна инсталација како не-skirted тоалети.Оваа Water Sense(R)-етикетирани висока ефикасност тоалет носи годишен вода заштеди.

Основните својства

Додатоци на производот