.

.

Намалување на шумот earplugs2 Парови Обновливи Силикони earplugs Звук Блокирање на Спиење earplugs Намалување на Шумот Уво Приклучоци за ' Рчењето стрелиште Концерт Пливање Ав

Намалување на шумот earplugs2 Парови Обновливи Силикони earplugs Звук Блокирање на Спиење earplugs Намалување на Шумот Уво Приклучоци

DEN 1576.80

Количина на стоки
Това е достапна

Уво Приклучоци намалување на шумот звук блокирање на намалување на шумот earplug, Czl Meco мулти-користете earplugs се обезбеди да го заштитите вашиот слух од гласна бучава, одлична за спиење, ' рчењето, пливање, пливачи, проучување, снимање, авионски патувања, гласно настани, концерти, музичари, мотоцикли, итн.СОВРШЕН УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА ДИЗАЈН-Czl Meco повеќенаменски earplugs нема да издвоите дури и како да спие.Можете да треш околу или одмор во една или друга страна без нагласувајќи или наоѓање кон почетокот на денот што еден дел го напуштиле вашиот earplugs за спиење.Безбедност и обновливи earplugs направени од увезени Јапонски силика гел, лесен за чистење, водоотпорен, трајни, и перат, тие се меки и malleable earplugs, така што тие нема да се чувствуваат непријатно или иритирачки преку ноќ, ги зачувате вашите пари во долгорочна употреба, ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : EARPLUGS ЗА СПИЕЊЕ САМО БЛОКИРААТ НЕСАКАНИТЕ БУЧАВА, ЗАШТИТА ВО УДОБНОСТА на ГЛАСОТ, НЕ ги ОТКАЖЕТЕ СИТЕ ГЛАСОВНИ 0 d B.ПОВЕЌЕ БОИ & ГОЛЕМИНИ на РАСПОЛАГАЊЕ - Czl Meco спиење earplugs дојде во повеќе бои, се трајни, и привлечни, пакетот вклучува еден исклучителен случај со 2 S/L големина earplugs, го носат за да се добие далеку од оние досадни звуци сега!.Czl Meco СЛУХ за ЗАШТИТА на УВО ПРИКЛУЧОЦИ - Уживајте во вашата тивка донесува Czl Meco Спиење Уво Приклучоците, како и високо-квалитетни услуги се исто така предвидени за вас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако добил некакви проблеми со овие спиење earplugs.Czl Meco има 90-ден полн со пари гаранција за враќање за нашите клиенти.

Основните својства

Додатоци на производот