.

.

MC магија перница Професионални Бучава Поништување на earplugs за Спиење, 4-Слој Структурни Намалување на Шумот Дизајн ,Максимална Редукција на Шум -35dB+, кои се Применув

MC магија перница Професионални Бучава Поништување на earplugs за Спиење, 4-Слој Структурни Намалување на Шумот Дизајн ,Максимална

DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

1、【Дизајн на Производот】На earplugs се дизајнирани со 4-слој структура за филтрирање на различни звуци при високи, средни и ниски фреквенции. 2、【Лабораторија за тестирање】Ние употреба на експериментални податоци за да се потврди крајната редукција на шум ефект на earplugs,Ова е најдобро решение може да се даде во моментот. 3、【силикони и мемориска пена】има два вида на додатоци, силикони и мемориска пена совети, силикони совети со максимална редукција на шум од 32 d B и мемориска пена со максимална редукција на шум од 35 d B, и тие се достапни во две големини, S/L, за вкупно 4 пара на earplugs совети. 4、【Перат】Силикони главата earplugs поддршка вода перат и еднократно,Може да се користи во различни прилагодувања, како што се спие, учење, работа, патување и пукање. 5、【Пакети】1 пар на уво приклучоци, 2 пара силиконски совети (S/L), 2 пара на мемориска пена совети (S/L), производ брошура, 365 дена гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот