.

.

Марија Мејер Leika Бебе Штракаат, 6-Инчи, Малку Bunny

Марија Мејер Leika Бебе Штракаат, 6-Инчи, Малку Bunny

DEN 238.56

Количина на стоки
Това е достапна

Leika носи едноставноста и whimsy на Скандинавските дизајн во градинка со естетска на едноставни софистицираност и фолк-уметничка инспирација.Во 1933 година, Марија Мејер започна шиење уникатен придружници за нејзините деца и соседи.Секој од Leika е ликот различни личности се донесе на живот во неговата координативна дизајни, вклучувајќи благотворно teether, одборот книга на авантури, а huggable lovey, поставен штракаат, и мека играчка.

Основните својства

Додатоци на производот