.

.

Mobetter на Мирисни Масла' Нашиот Впечаток на Градина (W) Жени Парфем Тело Масло

Mobetter на Мирисни Масла' Нашиот Впечаток на Градина (W) Жени Парфем Тело Масло

DEN 216.00

Количина на стоки
Това е достапна

Ако ви се допаѓа оригиналниот Парфем Мирис, што ќе љубов нашата впечаток!.Долготрајни и мириса одлично во текот на целиот ден!. 100% чиста мирис на нафта без додаден алкохол.Не се поврзани со дизајнер бренд или производителите и др.Погоден за патување на големината на roll on.Ако сте љубители на Долче Градина мирис отколку што ќе љубов нашата впечаток!Долготрајни ќе мирис одлично во текот на целиот ден! 100% чиста мирис на нафта - без додаден алкохол што Не се поврзани со дизајнер бренд или производителите.Удобен патување-големина со тек на ОДРЕКУВАЊЕ : ПРЕДМЕТ НА ОВОЈ ОГЛАС Е ВО никој случај НЕ се ПОВРЗАНИ со ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ, ДИСТРИБУТЕРИТЕ, ИЛИ СОПСТВЕНИЦИ НА ДИЗАЈНЕРОТ ОРИГИНАЛНИ МИРИСИ ИЛИ КОМПАНИИ.ИМЕ СЕ КОРИСТИ ЗА ДА СЕ ОПИШЕ ВИДОТ НА МИРИС МИРИС.

Основните својства

Додатоци на производот