.

.

TASSIMO Еден Служат Coffeemaker, T45

TASSIMO Еден Служат Coffeemaker, T45

DEN 2193.60

Количина на стоки
Това е достапна

Бар-код технологија им овозможува на TASSIMO машина да се подготви секој пијалок со точниот притисок, температура, вода, време и траење, па секој пијалок е совршен.Инстант топлина-up и брзо првата чаша.Го прилагодите вашиот пијалоци со еден допир на копче.Намалување на шумот систем за мирна подготовка на пијалаци.Ниска потрошувачка на енергија : нула вати часа во режим на чекање и на побарувачката на топлинска елемент.На TASSIMO T45 Дома Подготовка на Системот од страна на Bosch нуди уникатен начин да уживате во кафуле во стилот на пијалаци дома, како што се кафе, чај, еспресо, и повеќе.Со едноставен допир на едно копче, оваа една чаша системот внимателно да го скенира посебни бар-кодот на вашата Т ПРШЛЕН, ветувајќи совршен пијалок во една минута!Вграден-во вода филтер ги отстранува вкус-влијаат на честички, додека на лесен-за-чист дизајн обезбедува оптимална удобност.Дополнителни Карактеристики : • приспособување на Висина на дршката и отстранлив првенство стојат ви овозможува да го користите чаша или патување грешка на вашиот избор • Автоматско чистење и descaling со употреба на посебен Т ДИСК чува вашите пијалаци дегустација чисти • Mavea MAXTRA вода филтрација систем се намалува вар и хлор за да се подобри вкусот и прошири машина живот • Отстранлив 1.8 L резервоар за вода.

Основните својства

Додатоци на производот