.

.

Keurig K10 Мини Плус Подготовка Систем, Бела

Keurig K10 Мини Плус Подготовка Систем, Бела

DEN 916.80

Количина на стоки
Това е достапна

Прекинува модел, заменет од моделот K15. Вклучува 6-број К-Куп Различни Пакет.Brews кафе, чај, топла какао, специјалност, и iced пијалоци.Brews 6 мл., 8 мл., и 10 мл.големини.Отстранлив Капе Лента.Производ димензии : 10.8"H x 6.9"W x 10.7"D.

Основните својства

Додатоци на производот