.

.

Г-дин Кафе SL13 Дома Кафе Единствен Служи кафематот, Црна

Г-дин Кафе SL13 Дома Кафе Единствен Служи кафематот, Црна

DEN 429.84

Количина на стоки
Това е достапна

Мерки 5 страна 9 од 7 инчи; 1-година ограничена гаранција.Вклучување/Исклучување на светлина копчето.Кабелот за складирање.Brews кафе & чај парчиња 1 или 2 чаши во исто време.Прилагодливи пијалак висина за да се вклопи патување кригла како и различни големини.Г-дин.Кафето претставува Дом Кафе.Донесе кафе куќа дома.Една Служи, Brews Кафе & Чај Парчиња, го Прави 1 или 2 чаши во исто време, се Прилагодува пијалак главата за да се вклопи Патување Кригла, кабелот за складирање.

Основните својства

Додатоци на производот