.

.

Магнетни Екран Вратата Лесно се Инсталира Екран Вратата Магнетна Врата Екран Пет Пријателски Fiberglass Лизгачки Вратата Екран Вратата Мрежа Вратата Екран Вратата Нет

Магнетни Екран Вратата Лесно се Инсталира Екран Вратата Магнетна Врата Екран Пет Пријателски Fiberglass Лизгачки Вратата Екран Вратата

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа не бара никакви посебни алатки или стручност за инсталација.Магнетното екран вратата ќе се затвори вратата многу брзо по одење низ, па не треба да се грижите за ветрот ќе биде засвири вашиот екран вратата.НЕЖНО ВЕТРЕ,ПРИЈАТЕН : Магнетни екран вратата мазна мрежа гарантира дека ќе уживате во ветре надвор. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ќе се посвети на себе си да се обезбеди најдобрите магнетни екран вратата и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Обидете се врата на екранот за 30 дена и на нас и ако магнетни екран за вратата не е сè што се очекуваше, само нас контакт само еден е-мејл, можеме да ви понудиме целосна наплата.ВАЖНО : Мерка вашата врата пред да нарачате да бидат сигурни дека нашата врата на екранот ќе ви одговара.

Основните својства

Додатоци на производот