.

.

Wahl Професионални Животинско Arco Милениче Clipper Замена NiMH Батерија (#0114-300),Црна

Wahl Професионални Животинско Arco Милениче Clipper Замена NiMH Батерија (0114-300),Црна

DEN 848.64

Количина на стоки
Това е достапна

Wahl Професионални Животинско замена за Ni MH батерија е наменета за Arco Cordless Милениче Clipper и Чешлање Kit (Wahl модел #8786).Никогаш не работат надвор од клипинг моќ со резервна батерија : да се чува еден во вашиот clipper и на држачи за постојано напојување.Wahl Професионални Животинско замена за Ni MH батерија е наменета за Arco Cordless Милениче Clipper и Чешлање Kit (Wahl модел #8786).Оваа исклучително тивок clipper има ниски вибрации и е исклучително лесен. Wahls Arco Cordless Clipper има ненадмината, сечење изведба која им овозможува професионална брзо и ефективно да клипот преку повеќето грб видови.Нуди 80 минути на целосна се кандидира време со 75 минута бесплатно време за еден континуиран и силен cordless искуство кога клипинг или средување на кучиња, мачки, коњи и други животни и миленичиња.Нуди 80 минути на целосна се кандидира време со 75 минута бесплатно време за еден континуиран и силен cordless искуство кога клипинг или средување на кучиња, мачки, коњи и други животни и миленичиња.Никогаш не работат надвор од клипинг моќ со резервна батерија : да се чува еден во вашиот clipper и на држачи за постојано напојување.За да извадите батеријата од Arco clipper, нежно повлечете на две страни јазичиња на дното на clipper.Дизајниран за ветеринар хируршки првично и затворете ги избричат падови оваа Arco доаѓа со #45 не-прилагодливи сечилото изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик за да се обезбеди долготрајна издржливост.За да се обезбеди професионална намали нашата Arco е поврзан со нашите 5 во 1 сечилото технологија кои ви даваат прилагодливи #9-10-15-30-40 сечење должина, на местото на потребата за 5 одделни ножеви.

Основните својства

Додатоци на производот